Wybierz język:
Choose Language:

High Performance Street

Lepsza moc hamowania


Klocki hamulcowe Hawk Performance HPS, czyli High Performance Street to najbardziej znany i ceniony produkt w całej gamie przeznaczonej do aut seryjnych. Deklasuje tym samym w swojej kategorii wiele innych dostepnych na rynku klocków hamulcowych. Za ich szczególną wydajnością hamowania stoi unikalna Ferro-węglowa mieszanka z jakiej są wykonane. To sprawia, że klocki Hawk HPS są od 20% do 40% wydajniejsze niż standardowo montowane klocki.

Cechy mieszanki HPS

  • - Wydłużona żywotność klocków OEM
  • - Nie niszczą tarcz hamulcowych
  • - Szlifowana diamentowo powierzchnia przyspiesza wstępne docieranie klocków
  • - Ciche i komfortowe w codziennym użytkowaniu
  • - Lepsza kontrola siły hamowania (modulacja siły hamowania)
 

Klocki HPS potrafią również pracować w bardzo wysokich temperaturach nie tracąc przy tym swoich właściwości. Ponadto mieszanka z której są wykonane jest dużo bardziej przyjazna dla tarcz hamulcowych a montaż klocków nie wymaga żadnych modyfikacji. Świetnie się sprawdzają zarówno ze standardowymi, gładkimi tarczami jak i sportowymi nacinanymi lub wierconymi.

Uwaga:
Podczas produkcji klocki High Performance Street są poddawane wysokim temperaturom, co symuluje proces docierania klocków hamulcowych. Mimo tego należy przeprowadzić proces docierania aby klocki dopasowały się do tarczy hamulcowej. Zapewni to wysokie osiągi oraz poprawną pracę produktu.

HPS - High Performance Street Brake Pads


Diagramy i broszury: