Wybierz język:
Choose Language:

O nas

Firma Hawk Performance i jej klocki hamulcowe odnoszą już przez 16 lat same sukcesy w sporcie, w tym SCCA, CART, NASCAR i we wszystkich innych formach zawodowych jak i amatorskich wyścigach na całym świecie. Jego sukcesy pomaga Hawk Performance udoskonalać swoje produkty o nowe doświadczenia. Hawk Performance jest jednym z niewielu producentów klocków hamulcowych, który może wywiązać się z obietnicy: "sprawdzone w wyścigach, legalne na ulicach". Głównym celem firmy jest utrzymanie najwyższej jakości produktów w jak najbardziej możliwie niskich cenach. Dzięki temu wydajność klocków Hawk Performance to maksymalna moc hamowania bez nadmiaru pyłu, hałasu i przypadków krzywych się tarcz hamulcowych. Najwyższe osiągi hamowania połączone z wygoda użytkowania na co dzień i przystępną cena są powodem dzięki któremu Hawk Performance odniósł już tyle sukcesów w sporcie i cieszy się bardzo dobrą opinią swoich klientów na całym świecie.

Top End Power to najprężniej rozwijającą się hurtownią części tuningowych w kraju prowadzącą sprzedaż detaliczną i hurtową on-line. Jako miłośnicy motoryzacji doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Każdego traktujemy indywidualnie, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług, rzetelność oraz profesjonalizm.

Postawiliśmy sobie za cel udostępniać Państwu produkty najwyższej jakości, dlatego aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów Top End Power został autoryzowanym dystrybutorem produktów Hawk Performance. Produkty tego producenta odznaczają się wysoką jakością i wydajnością. Wielu czołowych producentów szybkich samochodów montuje je w swoich projektach jako podzespoły OEM.